Lockpicker.pl
Poznaj wiedzę, ucz się i zostań ekspertem w lockpickingu!

Mystery Box – materiały szkoleniowe a lockpicking

Lockpicker, 21.02.2012 , kategoria: Lockipicker Praca, Lockpicker, Zamki

Pasja do lockpicking’u potrafi być ogromna, ale uatrakcyjnienie treningu wymaga trochę fantazji. Małą fantazję na temat wykonał Rick Osgood, młody inżynier i pasjonat z Oregon’u. Rick ukończył niedawno projekt dla Eugene Makerspace, którego efektem było zbudowanie Mystery Box, czyli tajemniczej skrzynki służącej do trenowania lockpicking’u. Trzeba przyznać, że rezultat jest bardzo estetyczny i zachęcający do otwierania zamków. Zobaczcie sami:

Zbudowanie skrzynki wymagało sporo pracy, ale dla uczących się otwierać zamki adeptów lockpicking’u można w ten sposób połączyć naukę z jeszcze większą przyjemnością.

Skrzynka Mystery Box - kurs lockpickingu

Otwarta skrzynka Mystery Box przed pomalowaniem.


Projekt zakłada, że po otwarciu wszystkich zamków, na lockpicker’a czeka w środku nagroda. Co można wygrać? To zależy tylko od zamykającego skrzynkę!
Oczywiście lepiej wziąć się za ostry trening niż fantazjować na temat narzędzi, które zachęcą do nauki. Jeśli naprawdę chcesz się nauczyć otwierać zamki, żadna drewniana skrzynka nie zastąpi wielu godzin spędzonych z wytrychami w dłoni. Każda dziedzina wymagająca pracy manualnej wymaga doświadczenia. Możesz je zdobyć tylko w praktyce. Otwieraj zamki codziennie – na pewno żaden Mystery Box nie sprawi Ci wtedy najmniejszej trudności!

Zazwyczaj potrzebujemy do nauki tego typu gadżetów, jeśli uczymy się bez pasji. Kształcąc się na ślusarza, który będzie awaryjnie otwierał zamki i nie lubiąc tej dziedziny, ciężko będzie przebrnąć przez standardowe materiały szkoleniowe. Dlatego tworzy się szkolenia opierające się na wykorzystaniu różnych atrakcji, aby Ci którzy muszą, mogli się nauczyć. Zachęcamy Was jednak do rozwijania pasji do lockpicking’u, który potrafi być przydatną umiejętnością, świetną zabawą i sposobem na życie.

Jako najlepszy sposób na nauczenie się lockpicking’u polecamy kurs otwierania zamków Lockpicker.pl. Szkolenie z lockpicking’u pozwala na samodzielną naukę otwierania zamków z wykorzystaniem filmów na płycie DVD oraz książki. Są to łatwo dostępne materiały, które można zamówić bezpośrednio ze strony internetowej, a jednocześnie jedyne w Polsce, które obszernie poruszają temat i doczekały się wielu pozytywnych recenzji.

Zostaw komentarz

Zaloguj się, by móc komentować.


Strona główna | Klucz do wiedzy | Prezentacja video | Zamówienie | Regulamin | Hosting All Rights Reserved 2010 Lockpicker.pl
  • Dane kontaktowe
  • Wydawnictwo Lockpicker
  • ul. Łanowa 4/3, Zabrze
  • Email: