Lockpicker.pl
Poznaj wiedzę, ucz się i zostań ekspertem w lockpickingu!

FAQ

Masz pytania? Mamy odpowiedzi!

Co to jest Program Partnerski Lockpicker.pl?


W skrócie: prosty sposób na zarabianie pieniędzy i stworzenie dodatkowego, pasywnego dochodu. Zasada działania jest prosta. Polecasz Internautom produkty dostępne na stronie www.lockpicker.pl i otrzymujesz prowizję, jeśli ktoś zdecyduje się na zakup

Co mogę polecać?


Polecaj produkty dostępne na stronie www.lockpicker.pl. Dostarczamy najlepsze materiały edukacyjne związane z lockpickingiem. Wśród nich jest książka, płyta DVD, zestaw (książka+DVD) oraz dostęp do największego w Polsce forum o tej tematyce pod adresem www.lockpicking.pl. Produkty zbierają same pozytywne recenzje, co świadczy o ich najwyższej jakości.

Ile zarobię?


Masz szansę na zarabianie bez większego wysiłku, jednak ostateczny efekt zależy od Ciebie. Program Partnerski Lockpicker pozwala na zarabianie nie tylko na bezpośredniej sprzedaży produktów. Możesz polecać także sam Program Partnerski. Dzięki temu będziesz zarabiać dzięki sprzedaży poleconych przez Ciebie Partnerów. To jednak nie wszystko. Jeśli zarejestrowany dzięki Tobie Partner poleci kolejnego Partnera, a jemu zostanie naliczona prowizja od sprzedaży, Ty również otrzymasz prowizję!

Struktura prowizji wygląda następująco:

  • 1. poziom (Twoja sprzedaż) - 20% wartości zamówienia (w większości wypadków ponad 25zł!)
  • 2. poziom (sprzedaż poleconego przez Ciebie Partnera) - 20% zarobków poleconego Partnera
  • 3. poziom (sprzedaż Partnera zarejestrowanego dzięki Partnerowi 2. poziomu) - 5% zarobków Partnera 3. poziomu
Jeśli polecisz kilku aktywnych Partnerów, może okazać się, że prowizje naliczają się same, bez Twojej dodatkowej aktywności! Ilość Partnerów 2. i 3. poziomu możesz w każdej chwili sprawdzić po zalogowaniu.

Kiedy otrzymam wypłatę?


Gdy tylko przekroczysz minimalny próg płatności - 100zł, poprosimy Cię o wygenerowanie i przesłanie umowy oraz rachunku lub faktury VAT. Gdy otrzymamy już umowę, wystarczy, że naciśniesz w panelu przycisk "Zleć wypłatę". W ciągu 10 dni pieniądze trafią na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Skąd mam pewność, że otrzymam wypłatę?


Program Partnerski zakłada obustronne korzyści. Dzięki temu, że nasi Partnerzy zarabiają, my również zarabiamy. Nie dopuścimy, aby ktokolwiek, kto z nami współpracuje był niezadowolony - z pewnością odbiłoby się to na naszej sprzedaży. Zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami podpisujemy z naszymi Partnerami umowy, w których jasno opisane są zasady współpracy.

Czy muszę posiadać swoją stronę internetową


Nie! Możesz polecać nasze produkty na portalach społecznościowych, forach, mikroblogach, w korespondencji ze znajomymi, w wyszukiwarkach internetowych oraz wszędzie, masz możliwość podania linka do naszej strony. Warunkiem jest jednak etyczne zachowanie. Nie tolerujemy spamu oraz reklamowania strony na stronach propagujących nielegalne lub nieetyczne treści.

Jak mogę zacząć?


Zarejestruj się, zaloguj i zapoznaj z panelem oraz narzędziami Partnera. Promuj aktwnie stronę www.lockpicker.pl i sprawdzaj efekty! To działa!

Mam inne pytanie...


Napisz do nas na pp@lockpicker.pl. Jak najszybciej odpowiemy na każde Twoje pytanie!

stopka
Strona główna | Klucz do wiedzy | Prezentacja video | Zamówienie | Regulamin | Pozycja w google All Rights Reserved 2015 Lockpicker.pl
  • Dane kontaktowe
  • Wydawnictwo Lockpicker
  • ul. Łanowa 4/3, Zabrze
  • Email: