Lockpicker.pl
Poznaj wiedzę, ucz się i zostań ekspertem w lockpickingu!

Czy Ty też masz takie auto? Uruchom je bez kluczy!

Lockpicker, 11.04.2012 , kategoria: Kradzież samochodów, Zabezpieczenia samochodów, Zamki samochodowe

Do tej pory pisaliśmy tylko o otwieraniu samochodów bez użycia oryginalnych kluczy. Wspomnieliśmy także o uruchamianiu aut “bezkluczykowych”. Okazuje się jednak, że awaryjnie możesz odpalić również auto uruchamiane kluczykiem. Wystarczy opanować trochę technik lockpicking’u i zastosować odpowiednie narzędzia. Oczywiście jeśli technika i narzędzia wpadną w niepowołane ręce, możemy zacząć martwić się o auto zaparkowane na ulicy. Dlatego po raz kolejny powtarzamy: przedstawionych metod nie można stosować nielegalnie. Pokazujemy, jak można otworzyć awaryjnie samochód wytrychami, a stosowanie technik pozostawiamy licencjonowanym firmom zajmującym się awaryjnym otwieraniem zamków. Chcemy zaprezentować możliwości, żebyście nie tracili nadziei, gdy klucze od auta nagle zapadną się pod ziemię.
Zabawę zacznijmy od Hondy Civic – bardzo popularny model, który wciąż często można spotkać na polskich ulicach. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Hondy Civic, nie martw się, gdy zgubisz klucze – z pewnością znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci otworzyć i odpalić auto:

Honda Accord również nie sprawi problemu osobom specjalizującym się w awaryjnym otwieraniu samochodów. Zobacz jak łatwo otworzyć i uruchomić Hondę Accord bez kluczy:

Nie chcemy przedstawiać w złym świetle samochodów marki Honda – fakt, że można je awaryjnie otworzyć bez uszkadzania zamka może być czasem atutem. Nowe klucze i tak trzeba będzie dorobić, ale zabranie z auta, tego co w nim zostało, może być w niektórych sytuacjach zbawienne – czas oczekiwania na nowy zamek lub klucze nie jest zazwyczaj krótki. Nie tylko Hondą Polak jeździ, więc zobaczcie jeszcze, jak odjechać Fordem Ranger’em:

Wyraźnie widać, że do uruchomienia zapłonu w Fordzie Ranger nie jest potrzebny nawet napinacz. Zamek jest tak zbudowany, że funkcję napinacza doskonale spełnia jego zewnętrzna obudowa.

Zostaw komentarz

Zaloguj się, by móc komentować.


Strona główna | Klucz do wiedzy | Prezentacja video | Zamówienie | Regulamin | Hosting All Rights Reserved 2010 Lockpicker.pl
  • Dane kontaktowe
  • Wydawnictwo Lockpicker
  • ul. Łanowa 4/3, Zabrze
  • Email: