Lockpicker.pl
Poznaj wiedzę, ucz się i zostań ekspertem w lockpickingu!

FAQ

imgKim jest lockpicker?

Lockpicker to osoba zajmująca się awaryjnym otwieraniem zamków. Słowo wzięło się z języka angielskiego i określa dosłownie osobę dłubiącą w zamku. Umiejętność lockpickingu wykorzystywana jest przez wielu profesjonalistów, począwszy od ślusarzy, poprzez detektywów, aż po techników pracujących w służbach specjalnych. Mając odpowiednią wiedzę, każdy jest w stanie wykonać własne wytrychy i użyć ich do przełamywania realnych zabezpieczeń!


imgCzy mogę się tego nauczyć?

Awaryjnego otwierania zamków może nauczyć się osoba w każdym wieku, bez doświadczenia w branży ślusarskiej. Posiadając dostęp do odpowiedniej wiedzy, po kilku godzinach treningu możesz z powodzeniem otwierać mniej skomplikowane zabezpieczenia, a po kilku dniach nawet solidne zamki z certyfikatami bezpieczeństwa! Gdy poznasz arkana sztuki lockpickingu dosłownie żaden zamek nie będzie dla Ciebie przeszkodą.


imgCo składa się na materiał szkoleniowy Lockpicker.pl?

Zestaw zawiera książkę oraz profesjonalny kurs DVD. Materiały są ze sobą ściśle powiązane - każdy rozdział znajdujący się w podręczniku ma swój odpowiednik na płycie DVD. Metody awaryjnego otwierania zamków opisywane są krok po kroku, tak aby osoby bez doświadczenia mogły w pełni zrozumieć prezentowane techniki. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją zestawu.


imgIle to kosztuje?

Koszt zestawu Lockpicker.pl to 127zł. Pokrywamy wszystkie pozostałe koszty, dlatego bez względu na wybraną formę płatności, wysyłka jest GRATIS jeśli zamówienie zawiera Zestaw Lockpicker.pl! Pamiętaj, że jest to cena promocyjna i może ona ulec zmianie. Realna cena materiałów jest wielokrotnie większa - poświęciliśmy wiele lat na zdobywanie tej elitarnej wiedzy. Jesteśmy przekonani że zakup zestawu będzie świetną inwestycją.


imgIle czasu trwa wysyłka zestawu?

Książka wraz z płytą DVD zostaną nadane maksymalnie w ciągu 7 dni od złożenie zamówienia. Pamiętaj, że w przypadku wyczerpania zapasów, na początku będą realizowane zamówienia opłacane z góry poprzez dotpay bądź przelewem. Odpowiednio zabezpieczona paczka wysyłana jest Pocztą Polską.


imgJak mogę zapłacić za zestaw?

Oferujemy dwie metody płatności:
  • Za pobraniem- jeśli wybrałeś tą opcję, musisz potwierdzić zamówienie klikając w link wysłany pod Twój adres email. Zapłata następuje podczas odbioru przesyłki od listonosza.
  • Płatność dotpay - Dotpay jest firmą zajmującą się obsługą transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet. Udostępnia ona wiele kanałów płatności, więc jeśli posiadasz konto bankowe z dostępem przez internet (mbank, pko, inteligo, nordea, bzwbk i wiele innych), to będzie najlepsza opcja dla Ciebie.
Wybrana forma płatności nie ma wpływu na cene zestawu w przypadku zakupu zestawu, więc wybierz tą, która Ci najbardziej odpowiada.


img
Zestaw Lockpicker 127 zł
img
Razem 127 zł

img
biuletyn Otrzymasz wiele ciekawych i wartościowych informacji o lockpickingu i zasadach bezpieczeństwa.
Imię:
E-mail:


stopka
Strona główna | Klucz do wiedzy | Prezentacja video | Zamówienie | Regulamin | Pozycja w google All Rights Reserved 2015 Lockpicker.pl
  • Dane kontaktowe
  • Wydawnictwo Lockpicker
  • ul. Łanowa 4/3, Zabrze
  • Email: