Lockpicker.pl
Poznaj wiedzę, ucz się i zostań ekspertem w lockpickingu!
Zestaw szkoleniowy
img
zestaw

ZESTAW

Książka+DVD(20% taniej)

cena Ilość: przelicz
dostawa Do zapłaty:   127 zł

Dane do wysyłkiImię: Miasto:
Nazwisko: Kod pocztowy:
Adres: E-mail:
Telefon:
Ta specjalistyczna wiedza jest w Twoim zasięgu!
Aby złożyć zamówienie, skorzystaj z powyższego formularza. Wysłanie zamówienia oznacza akceptację regulaminu. Przy zamówieniach za pobraniem wymagane jest potwierdzenie zakupu poprzez kliknięcie w link dostępny w emailu, dlatego prosimy o podanie poprawnego adresu.

Profesjonalny kurs awaryjnego otwierania zamków!

Prezentujemy jedyne w swoim rodzaju kompendium wiedzy na temat awaryjnego otwierania zamków. To pierwsza, bezprecedensowa publikacja na rynku polskim, przygotowana przez ekspertów z branży. Odnajdziesz w niej odpowiedzi na pytania takie jak:

 • Jak otworzyć kłódkę bez klucza?
 • Czym zrobić własne wytrychy?
 • Jak działają zamki w drzwiach, dlaczego klucz je otwiera?

Poznaj techniki jakimi posługują się szpiedzy, ślusarze czy detektywi. W naszym kursie zawarta jest wiedza, która pozwala na otwarcie prawie każdego zamka - w kłódkach, drzwiach, zapięciach rowerowych czy samochodach. Chcesz wiedzieć więcej?

Zestaw szkoleniowy

Kurs krok po kroku wprowadzi Cię w świat lockpickingu. Każdy rozdział podręcznika zawiera schematy oraz ilustracje, która ułatwią zrozumienie tematu. Oprócz tego, będziesz mógł zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości na filmie DVD z lektorem przedstawiającym cały proces awaryjnego otwierania. Wszystko oczywiście w języku polskim! Nasz zestaw szkoleniowy jest kluczem do wiedzy, dostępnym tylko dla nielicznych. Promocyjna cena zestawu wynosi jedyne 127 zł, w pełni pokrywamy koszty wysyłki. Twórcy szkolenia poświecili wiele lat na zdobywanie wiedzy z dziedziny lockpickingu. Teraz ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki! Zobacz naszą prezentacja na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=JxvePdEPeaI

Zestaw szkoleniowy lockpicking
Książka
Książka lockpicking

Napisany prostym i zrozumiałym językiem podręcznik wprowadzi Cię w sekrety awaryjnego otwierania zamków. Szczegółowa budowa zamka, zasady otwierania wytrychem, tworzenie własnych narzędzi, techniki pressing, rake picking, bumpkey czy otwierania kajdanek - to tylko nieliczne z tematów szczegółowo opisanych w podręczniku. Wszystkie tematy opracowane zostały w taki sposób, aby od czytelnika nie wymagana była żadna wiedza na temat lockpickingu. Dowiesz się jak działa konkretny mechanizm zamkowy, jak wykonać odpowiednie narzędzia i poznasz proces samego otwierania.

DVD

Każdy rozdział podręcznika ma swoje odbicie w profesjonalnym materiale filmowym wysokiej jakości. Zobaczysz jak krok po kroku otworzyć zamek za pomocą róznych metod awaryjnego otwierania. Wszystkim etapom towarzyszy głos lektora w języku polskim.

Pudełko lockpicking

Książka wraz z płytą zostanie wysłana w lekkim lecz wytrzymałym kartonowym pudełku. Całość prezentuje się bardzo estetycznie.

Przygotowaliśmy bezprecedensowy produkt. Zabdaliśmy o każdy detal. Książka jak i płyta DVD zawiera materiał, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wszystko w bardzo estetycznej oprawie i języku polskim. Zamów już dziś i otrzymaj klucz do fachowej wiedzy

DVD lockpicking
Nie czekaj dłużej, zamów zestaw Lockpicker i zacznij naukę od dziś!
img
 1. użytkownik
  Forsand(pozytywny)

  wszystko ok. Towar fajny :)

 2. użytkownik
  artur11NV(pozytywny)

  GORĄCO POLECAM!!! PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU!!! TAKA WSPÓŁPRACA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. MAX POZYTYW!!!

 3. użytkownik
  buberek-100(pozytywny)

  towar zgodny z zamówieniem oryginalnie zapakowany szybka wysyłka pozytywny kontakt z klientem polecam na 100%
  pozdrawiam

 4. użytkownik
  glas_man(pozytywny)

  wszystko super polecam tego allegrowicza !!!!
  pozdrawiam

  1. Więcej na allegro.pl
stopka
Strona główna | Klucz do wiedzy | Prezentacja video | Zamówienie | Regulamin | Pozycja w google All Rights Reserved 2015 Lockpicker.pl
 • Dane kontaktowe
 • Wydawnictwo Lockpicker
 • ul. Łanowa 4/3, Zabrze
 • Email: