Lockpicker.pl
Poznaj wiedzę, ucz się i zostań ekspertem w lockpickingu!

Otwieranie auta bez kluczy? 2 metody – 2 filmy

Lockpicker, 25.01.2012 , kategoria: Bezpieczeństwo, Kradzież samochodów, Lockpicker, Lockpicking.pl, włamania, Wytrychy, Zabezpieczenia samochodów, Zamki samochodowe

Dawno nie pokazywaliśmy Wam sposobów ciekawych sposobów awaryjnego otwierania samochodów.
Najważniejsze, żebyście pamiętali o tym, że wszystkie sposoby otwierania aut bez kluczy powinniście stosować tylko w swoich samochodach! Takie umiejętności są przydatne awaryjnie w życiu prywatnym lub w ramach wykonywanej licencjonowanej pracy. Dwie opcje stosowania lockpicking’u w życiu poznacie czytając poniższe artykuły:
Lockpicking – Twoja pasja

Awaryjne otwieranie zamków – Twoja profesja

Wracając do otwierania samochodów, najpierw zobaczcie prosty domowy sposób na poradzenie sobie z zatrzaśniętymi kluczykami w aucie z centralnym zamkiem:

Bardzo ciekawy sposób, polegający na lekkim odchyleniu drzwi i wsunięciu zakrzywionego pręta. Możesz na własną odpowiedzialność testować to na swoim samochodzie. Metoda do awaryjnego wykorzystania.

Bardziej wyrafinowanymi metodami posługują się profesjonaliści i pasjonaci lockpickingu.
Jakimi?
Zobacz na filmie jak wygląda otwieranie zamka samochodowego z użyciem podwójnego napinacza. Takie działanie wymaga narzędzi i umiejętności, ale gdy je posiadasz, poradzenie sobie z większością zamków, nie jest dużym kłopotem.

O ileż to bardziej wyrafinowane:)
W nabyciu takich umiejętności warto znaleźć dla siebie jak najlepszy kurs otwierania zamków oraz skorzystać z rad doświadczonych osób z branży. Takich ludzi możesz spotkać na forum Lockpicking.pl. Dowiedz się jak zdobyć bezpłatny dostęp do forum, klikając w poniższy link:
Wygraj bezpłatny dostęp do Forum Lockpicking.pl!
Najważniejsza w zdobywaniu tak precyzyjnych umiejętności jest praktyka.
Prezentowane metody stosujecie tylko awaryjnie, na swoim sprzęcie, na własną odpowiedzialność. O tym zawsze warto pamiętać.

Zostaw komentarz

Zaloguj się, by móc komentować.


Strona główna | Klucz do wiedzy | Prezentacja video | Zamówienie | Regulamin | Hosting All Rights Reserved 2010 Lockpicker.pl
  • Dane kontaktowe
  • Wydawnictwo Lockpicker
  • ul. Łanowa 4/3, Zabrze
  • Email: